Matt och möbeltvätts produkter

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR  Cleaner Powder

Halı, koltuk, döşeme, stor perde üzerindeki çay, kahve , kan, küf, mürekkep ve yağ gibi inatçı ağır kirleri temizlemek için kullanılır.

İÇERİK: Sodyum karbonat  CAS NO: 497-19-8 %50-70, Hidrojen peroksit CAS NO: 231-765-0 %30-50

Kullanma talimatı: Araç içi koltuk, tavan, döşeme temizliğinde kullanılması için lekenin yoğunluğuna göre 1 litre ürüne 10 litreye kadar su ile karıştırılarak kullanılabilir.
Stor perde yıkama işleminde kullanılması için kir yoğunluğuna göre 1 litre ürün 5 litreye kadar 30-35 C de su ile karıştırılarak kullanılabilir. Stor perde üzerine püskürtülür. 10 dk bekledikten sonra yumuşak oto fırçası ile yavaşça fırçalayınız ve durulayınız.
Evsel temizlik işlemlerinde koltuk yıkama esnasında kullanılabilir. Yıkama işlemi için 1 litre ürün 20 litreye kadar su ile karıştırılabilir. Koltuk üzerine püskürtünüz, fırçalama makinesi ile fırçalayınız ve vakum yapınız.
Halı üzerindeki lekelerin sökme işlemi gerçekleştirmek için 1 su bardağı 50,-60 C sıcaklıktaki su içerisine 2 çay kaşığı cleaner powder koyunuz. Kaşık yardımı ile karıştırınız. köpürme işlemi bitene kadar devam ediniz. Oluşan köpüğü ve suyu lekeli bölgeye dökünüz, 1 dk bekledikten sonra fırçalayınız, halıyı yıkayınız veya vakum ile suyu çekiniz. Lekenin çıkmaması durumunda işlemi tekrarlayınız. Narin halılarda kullanma esnasında su sıcaklığını 30-35 C aralığında kullanınız.
Son paketleme esnasında el dokuma yün halıları, ipek halılar, Nepal halılar gibi narin halılarda kullanmadan önce test ediniz.

Dikkat: Sağlık zararları:Oksitleyici Katı 2; H272 · Akut Tok. (Ağız Yolu) 4; H302 · Göz Hsr.1; H318 Zararlılık İfadeleri:H272 Yangını güçlendirebilir; oksitleyici.  H302 Yutulması halinde zararlıdır.  H318 Ciddi göz hasarına yol açar. Önlem ifadeleri:P210 Isıdan/kıvılcımdan/alevden/sıcak yüzeylerden uzak tutun. – Sigara içilmez. P220 Kıyafetlerden ve yanıcı malzemelerden uzak tutun/saklayın. P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. Müdahale P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P370+P378 Yangın durumunda: Söndürme için su spreyi, karbondioksit, kuru kimyasal toz, kimyasal köpük kullanın.Depolama P401 40°C’den daha düşük sıcaklıklarda serin ortamda depolayın.P311 ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. Kullandıktan sonra ellerinizi durulayınız ve kurulayınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Easy Clean

Easy clean leke sökücü,Yün, shagy, Nepal, el dokuması ve Sentetik halılarda, Koltuk,Kumaş,Deri türevi ürünlerinde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Halının üzerinde mürekkep, keçeli kalem, ketçap, yağ,kir, meyve suyu gibi lekeleri temizlemenize yardımcı olur. Ürünü lekenin üzerine sıkınız siliniz. Easy clean uygulanan leke yeni ise ilk kullanımda tamamen temizler. Leke uzun süre kalmışsa leke üzerine ürünü sıkınız 30 dakika bekledikten sonra siliniz. Böylece lekenin temizlendiğini göreceksiniz. Halılarınız kuru iken son işlem leke temizleyici ürün olarak kullanabilirsiniz. Küflü halı temizlemek için küflü bölgeye sıkınız 2 saat bekledikten sonra fırçalayarak halıyı yıkayınız. Renkleri karışmış halının düzeltmesi işleminde wieberr easy clean 10 litre ürün üzerine 20 litre su ilave ediniz. karışımı halı üzerine eşit olarak dökünüz ve fırçalayınız. 2 saat bekledikten sonra halıyı tekrar fırçalayarak durulayınız. Ürün tüm lekeleri temizleme garantisi vermemektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR HALI ŞAMPUANI

Wieberr halı şampuanı tüm Halılarda güvenle kullanabileceğiniz konsantre bir üründür. Nötr pH değerleri ve amfoterik yapısı ile halılarınızın kolay durulanmasını sağlar. Wieberr halı şampuanın yapısındaki özel formülü sayesinde halılarınızı bol köpük ile leke ve kirleri temizlerken kolay durulamasını sağlar. Halılarınız yumuşak ve daha parlak bir görünüm kazanmış olur. Halı üzerinde deterjan tortusu bırakmaz.

Kullanma talimatı: OTOMATİK halı yıkama makinelerinde kullanmak için 1 litre halı şampuanı 100 litreye kadar su ile karıştırılarak kullanılabilir. El tipi yerde yıkama makinelerinde kullanmak için 1 litre halı şampuanı 50 litreye kadar su ile karıştırılarak yıkama işlemi yapılabilir.

Otomatik makine ile yapılan yıkama işleminde 20 litre halı şampuanı ile 3000 m2 ye kadar halılarınızı yıkayabilirsiniz.

El tipi makine ile yapılan yıkama işleminde 20 litre halı şampuanı ile 1500 m2 ye kadar halılarınızı yıkayabilirsiniz.

Evsel temizlik işlemlerinde koltuk yıkama esnasında kullanılabilir. Yıkama işlemi için 1 litre ürün 30 litreye kadar su ile karıştırılabilir. Koltuk üzerine püskürtünüz, fırçalama makinesi ile fırçalayınız ve vakum yapınız. Aşırı lekeli bölgelere konsantre olarak püskürterek leke sökme işlemini kolalıkla yapılabilir.

Her türlü halıda güvenle kullanılabilir.

İÇERİK: Anyonik aktif madde %5-15, Noniyonik aktif madde %≤ 5 Poli fosfat % ≤ 5, Sodyum karbonat %≤ 5, Deiyonize su, DMDMH, esans

 

Dikkat: Sağlık zararları Cilt Tah. 2-  H315, Göz tahriş 2- H319

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H319 Ciddi Göz tahrişine yol açar.  P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P319 Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332+P313 Ciltte tahriş söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın.

P311 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız.  Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Halı Yağ Sökücü

Kullanma talimatı:

Stor perde yıkama işleminde kullanılması için kir yoğunluğuna göre 1 litre ürün 5 litreye kadar 30-35 C de su ile karıştırılarak kullanılabilir. Stor perde üzerine püskürtülür. 10 dk bekledikten sonra yumuşak oto fırçası ile yavaşça fırçalayınız ve durulayınız.

Halı yıkama işlemi esnasında lekenin üzerine konsantre olarak püskürtülerek leke sökücü olarak kullanılabilir. Halı yıkama işleminde halı şampuanına takviye olarak 100 litre su içerisine 2 litreye kadar ürün ilave edilerek takviye yapılabilir.

Evsel temizlik işlemlerinde koltuk yıkama esnasında kullanılabilir. Yıkama işlemi için 1 litre ürün 10 litreye kadar su ile karıştırılabilir. Koltuk üzerine püskürtünüz, fırçalama makinesi ile fırçalayınız ve vakum yapınız. Aşırı lekeli bölgelere konsantre olarak püskürterek leke sökme işlemini kolalıkla yapılabilir.

İÇERİK: Noniyonik aktif madde %≤ 5, Poli fosfat % ≤ 5, Sodyum karbonat %≤ 5, Deiyonize su, DMDMH, esans

 

Dikkat: Sağlık zararları Cilt Tah. 2-  H315, Göz Tahriş 2- H319

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H319 Ciddi Göz tahrişine yol açar.  P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P319 Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P311 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR  Hydro

Kullanma talimatı: Halılar üzerindeki renk karışmalarının giderilmesi için kullanılan üründür. Wieberr hidroyu 10 lt su içerisine 2 su bardağı karıştırınız ve halının üzerine dökünüz. Halıyı yıkama yaparmış gibi fırçalayınız ve durulayınız. Bu işlem her yapıldığında halının rengi bir miktar açılacaktır. Renk karışıklığı giderildikten sonra halıyı sirke ( asetik asit ) ile tekrar yıkayarak nötralize ediniz. Son olarak halıyı wieberr halı şampuanı ile yıkayarak işlemi tamamlayınız.

İÇERİK : Sodyum hidrosülfit CAS No 7775-14-6

Dikkat: Önlem ifadeleri
H 251 Kendiliğinden ısınır; alev alabilir.
H 302  Yutulması halinde zararlıdır.
P235+P410  Soğuk saklayın.Güneş ışığından koruyun
P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın.
P 264 Elleçlemeden sonra cildi su ile iyice yıkayın.
P 270 Bu ürünü kullanırken hiçbir şey yemeyin, içmeyiniz veya sigara içmeyin.
P 330 Ağzınızı çalkalayın.

P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Jant Temizleyici

Jant üzerindeki fren balata tozlarını ve pas lekelerini sökerek jantların daha temiz görünmesini sağlar.

Alüminyum, çelik ve krom jantlarda güvenle kullanabilirsiniz. Temizlik sonrası jantlara mükemmel bir parlaklık verir.

Kullanma talimatı: Araçların jant üzerindeki kirlerin temizlenmesi için kullanılır. Jant üzerindeki kir oranına göre 1 litre ürün 3 litreye kadar su ile karıştırılabilir. Araç jantlarına püskürtünüz. 3 dk bekleyiniz basınçlı su ile yıkayınız.

 

 İÇERİK: BisBis(hydroxyethyl)amine CAS NO: 111-42-2 %≤ 5, Sodyum hidroksit CAS NO: 1310-73-2 %3-7, Di fosfonik asit CAS NO: 2809-21-4 % 3-7, Anyonik aktif madde CAS NO: 85536-14-7   % 5-10 , EDTA CAS NO: 60-00-4 %≤ 5

Kullanma talimatı: WİEBERR jant temizleyici aracın jant üzerine sıkınız.2  dakika bekledikten sonra basınçlı su ile yıkayınız.

Dikkat: Sağlık zararları Cilt Tah. 2-  H315, Göz tahriş. 2- H319

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H319 Ciddi Göz tahrişine yol açar. H290 Metalleri aşındırabilir

Önlem ifadeleri P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P319 Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332+P313 Ciltte tahriş söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın

P311 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın.

P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

 

UN3266 AŞINDIRICI , BAZİK, İNORGANİK, B.B.B.( Dİ FOSFONİK ASİT SODYUM TUZU İÇERİR)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Leke Sökücü

Kullanma talimatı

Halı yıkama işlemi esnasında lekenin leke sökücü olarak kullanılır. 1 litre leke sökücü halı üzerindeki kir yoğunluğuna göre 5 litreye kadar su ile karıştırılarak kullanılır.

Yıkama esnasında ıslatılmış halı üzerindeki kirli bölgeye püskürtünüz. Halıyı fırçalayınız ve bоl su ile durulayınız.

Leke sökücü ürünü çamaşır suyu ile karıştırmayınız.

 

 

İÇERİK: Di fosfonik asit CAS NO: 2809-21-4 % 3-7, Anyonik aktif madde CAS NO: 85536-14-7   % 5-10 , İPA CAS NO: 67-63-0

Kullanma talimatı: halı üzerindeki kir yoğunluğuna göre 1 lt Wieberr leke sökücüyü 4 litreye kadar su karıştırınız. halı üzerindeki lekeli bölgeye püskürtünüz ve halıyı yıkayınız.

Dikkat: Sağlık zararları Göz tahriş. 1; H318, Cilt aşn. 1B – H314, Akut Tox. 4 – H302

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H318 Ciddi Göz hasarına yol açar. H290 Metalleri aşındırabilir

Önlem ifadeleri P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P318 Ciddi derecede göz hasarına neden olur.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332+P313 Ciltte tahriş söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın

P311 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın.    

P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

 

UN3266 AŞINDIRICI , BAZİK, İNORGANİK, B.B.B.( Dİ FOSFONİK ASİT İÇERİR)

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Motor Koruma

İçerisindeki cila sayesinde temizlik sonrası parlaklık verir araç motorunuzun kirlenmesini geciktirir. Aracınızın boyasına, plastik aksamına zarar vermez.

Kullanma talimatı:  Temizlenmiş ve kuru motorun üzerine sıkınız hava ile kurutunuz.

İÇERİK: hidrokarbon CASNO: % 65-88, Petroleum Ether CASNO: 8032-32-4 % 5-15, 1,2Benzendikarboksilik asit dietil ester CASNO: 84-66-2≤  5, EMWİPE SİL1000 %5-15

 

Kullanma talimatı:  . 6 bar basınçlı hava ile araç motoruna püskürtünüz. Hava ile kurutunuz.

 

Dikkat: Cilt tahrişi (Kategori 2), H”315Göz tahrişi (Kategori 2), H319 Kanserojenite (Kategori 2), H351H315  Deri tahrişine neden olur.H319  Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.H335  Solunum tahrişine neden olabilir.H336  Baş dönmesi ve uyuşukluğa neden olabilir.H351  Kansere neden olmasından şüphelenilmektedir.H373  Uzun süre veya tekrar tekrar maruz kalmak (Karaciğer, Kan, Merkezi sinir sistemi) organlarına zarar verebilir.Önlem açıklamaları:P261 Buharını solumaktan kaçınınız.P281 Gerektirdiği şekilde kişisel koruma kullanınız.P305 + P351 + P338 GÖZE KAÇMIŞSA: Birkaç dakika iyice suyla durulayınız. Eğer mevcut ve kolaysa kontak lensleri çıkarınız. Durulamaya devam ediniz. P311 ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız.Kullandıktan sonra ellerinizi durulayınız ve kurulayınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR MÜREKKEP SÖKÜCÜ

Kullanma talimatı

Halı, Kumaş ve deri koltuk üzerinde oluşabilecek mürekkep lekelerinin temizlenmesi için kullanılır.

Yıkama işlemi yapılacak halı, koltuk üzerindeki mürekkep lekesi üzerine püskürtünüz, 5 dk bekleyiniz fırçalayarak yıkayınız.

Deri koltuk üzerindeki mürekkep lekesi temizleme işlemi için leke üzerine püskürtünüz 2 dk bekleyiniz fırçaladıktan sonra ve nemli havlu ile siliniz. Leke tamamen temizlenmemiş ise işlemi tekrarlayınız.

Leke sökücü ürünü çamaşır suyu ile karıştırmayınız.

 

 

İÇERİK: Di fosfonik asit CAS NO: 2809-21-4 % 10-20, Anyonik aktif madde CAS NO: 85536-14-7   % 15-25 , İPA CAS NO: 67-63-0  % ≤ 5,  1,2Benzendikarboksilik asit dietil ester CAS NO: 84-66-2, Deiyonize su, DMDMH

Kullanma talimatı: 1 lt Wieberr leke sökücü ile 4 litre su karıştırınız. halı üzerindeki lekeli bölgeye sürünüz ve halıyı yıkayınız.

Dikkat: Sağlık zararları Göz tahriş. 1; H318, Cilt aşn. 1B – H314, Akut Tox. 4 – H302

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H318 Ciddi Göz hasarına yol açar. H290 Metalleri aşındırabilir

Önlem ifadeleri P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P319 Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332+P313 Ciltte tahriş söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın

P311 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın.    

P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

 

UN3266 AŞINDIRICI , BAZİK, İNORGANİK, B.B.B.( Dİ FOSFONİK ASİT İÇERİR)[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Oto ve Oda Parfümü  

Özel bileşenleri sayesinde sigara ve benzeri kötü kokuları absorde eder kendi hoş kokusunu ortama bırakır.

Kullanma Talimatı: Ürünü otonuzun, odanıza ve halılarınızın içine püskürterek kullanabilirsiniz, ayrıca ürünün havalandırma kanalları ve çeşitli dokumaların içine enjekte edilerek daha kalıcı olması sağlanabilir.

İÇERİK: İzopropil alkol cas no: 67-63-0, BETA-CARYOPHYLLENE cas no: 87-44-5, LINALOOL cas no: 78-70-6, PARA-CYMENE cas no: 99-87-6,Deiyonize su, DMDMH,

 

Kullanma talimatı: Ürünü odanıza veya otonuzun içine püskürterek kullanabilirsiniz.

 

Dikkat: Alerjiye sebebiyet verebilir. Direk solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum rahatsızlığı olan kişilerin bulunduğu ortamda kullanmayınız. Sigara içmeyiniz.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin.

P311 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Oto Şampuanı

Araçların dış yüzeyinin köpüklü yıkanması için kullanılan üründür. Yıkama sonrası aracınızın daha parlak görünmesini sağlar.

 

İÇERİK: Deiyonize su, esans, Anyon Aktifmadde % 10-25, Cocodiethanolamin ≤ 5,DMDMH  GLİSERİN %≤ 5


Kullanma talimatı:
Araç dışını yıkamak için kullanılan bol köpüklü deterjandır. 20 litre su işerisine 200 gram ürünü karıştırınız. sünger yardımıyla aracınızı yıkayınız. Bol su ile durulayınız.

Dikkat: Sağlık zararları Göz Tahriş 2 H319 , Cilt Tahriş 2 H315.Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H319 Göz tahrişine yol açar. Önlem ifadeleri P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın. P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332 + P313 Ciltte tahriş söz konusu ie tıbbi yardım/müdahele alın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. P310 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. Kullandıktan sonra ellerinizi durulayınız ve kurulayınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Parça Yıkama Tozu  

Wieberr parça yıkama tozu kesinlikle kostik içermez . alüminyum parçaları kararmaz. Otomatik parça yıkama makinalarında kullanılır. Motor parçalarının üzerindeki yağ kalıntılarının zahmetsizce temizlenmesini sağlar.

Kullanma talimatı: 250 lt su içerisine 4 kg parça yıkama tozu ilave ediniz. 90 C derecede 40 dk yıkadıktan sonra parçaları durulayınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Pas sökücü:

Halı, koltuk, kumaş ve metal üzeride oluşabilecek pas lekelerinin temizlenmesi için kullanılan üründür.

Pas lekesi olan bölgeye ürünü püskürtünüz ve nemli bir havlu ile siliniz. Uygulama esnasında eldiven kullanınız.

Simli halılarda kullanmayınız. Metal, Narin kumaş ve halılarda kullanmadan önce test ediniz.

İÇERİK: İnorganik asit CAS NO: 7697-37-2  < 10 , Organik asit oksit CAS NO: 5949-29-1  < 10 , Deiyonize su

Kullanma talimatı: Halılarda, textil ürünlerinde, lavabo banyo da pas temizliğinde kullanılır. Pas lekesi olan bölgeye püskürtünüz.

Dikkat: Sağlık zararları Cilt Tah. 2-  H315, Göz Tah. 2- H319

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar, H319 Göz tahrişine yol açar. H290 Metalleri aşındırabilir.

P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın. P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P319 Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332+P313 Ciltte tahriş söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın.

P310 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın.    

Kullandıktan sonra ellerinizi durulayınız ve kurulayınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

UN3264 AŞINDIRICI,ASİDİK,İNORGANİK, B.B.B[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR SEAT CLEAN

Araçların içindeki deri, vinil, panzot, döşeme, koltuk ve plastik yüzeylerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Halı yıkama sonrası ve evsel temizlikte leke sökücü olarak kullanılabilir. Kullanılan yüzeyde renk solması ve deformasyon yapmaz.

Kullanma talimatı: Araç içi koltuk, tavan, döşeme temizliğinde kullanılması için lekenin yoğunluğuna göre 1 litre ürüne 10 litreye kadar su ile karıştırılarak kullanılabilir.

Stor perde yıkama işleminde kullanılması için kir yoğunluğuna göre 1 litre ürün 5 litreye kadar 30-35 C de su ile karıştırılarak kullanılabilir. Stor perde üzerine püskürtülür. 10 dk bekledikten sonra yumuşak oto fırçası ile yavaşça fırçalayınız ve durulayınız.

Halı yıkama işlemi esnasında lekenin üzerine konsantre olarak püskürtülerek leke sökücü olarak kullanılır.

Halı yıkama fabrikalarında son kontrol paketleme esnasında direk leke sökücü olarak kullanılır. Son paketleme esnasında narin halılarda kullanmadan önce test ediniz.

Evsel temizlik işlemlerinde koltuk yıkama esnasında kullanılabilir. Yıkama işlemi için 1 litre ürün 20 litreye kadar su ile karıştırılabilir. Koltuk üzerine püskürtünüz, fırçalama makinesi ile fırçalayınız ve vakum yapınız. Aşırı lekeli bölgelere konsantre olarak püskürterek leke sökme işlemini kolalıkla yapılabilir.

İÇERİK: Di Fosfonik asiti %≤5, Noniyonik aktif madde %≤5, Propilheptanol etoksilat%≤5, Sodyum Hidroksit%1-3 Deiyonize su, esans, DMDMH

Kullanma talimatı: 10 litre su içerisinde 1 litre SEAT CLEAN ürünü ile karıştırınız. Aracın üzerindeki lekeli sıkınız. 2 dakika bekledikten sonra havlu ile siliniz

Dikkat: Sağlık zararları Cilt Tah. 2-  H315, Göz tahriş2- H319

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H319 Ciddi Göz tahriş yol açar.

Önlem ifadeleri P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P319 Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P311 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın.    

P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Sinek ve Yağ Sökücü

Aracınızı üzerindeki sinek ve yağın temizlemesini sağlayan bir üründür. İçerisindeki cila sayesinde temizlik sonrasında parlaklık verir. Aracınızın boyasına zarar gelmez. Her türlü araçta gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kullanma Talimatı :  Ürünümüzü aracın cam veya kaportası üzerindeki sinek ve yağ kalıntıların üzerine sıkınız , tazikli su ile yıkayınız.

İÇERİK: C9-C11 OXOALKOL CAS NO: 68439-46-3 ≤ 5, Sodyum Hidroksit CAS NO: 1310-73-2 %≤ 5 , Deiyonize su, GILİKOL CAS NO: 112-34-5≤ 5

Kullanma talimatı:  Araç üzerine yapışmış sinek yağını sökmek için kullanılır. Sinek lekeli bölgeye püskürtünüz 2 dk bekleyiniz basınçlı su ile yıkayınız.

Dikkat: Sağlık zararları Cilt Tah. 2- H315, Göz tahriş 2- H319

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H319 Ciddi Göz tahrişine yol açar.

Önlem ifadeleri P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332+P313 Ciltte tahriş söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın. P311 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız.

Kullandıktan sonra ellerinizi durulayınız ve kurulayınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Sıvı Fırçasız Yıkama Ultra

Araç yüzeyinin tamamını köpükle kaplanmasını sağlayan ve temizleyen bir üründür. Komyon, tır ve küçük araçlarda fırça veya süngere ihtiyaç duymadan temizlik sağlar.Yıkama esnasında OLUŞTURDUĞU film tabakası sayesinde boyayı güneş ışığının etkisinden ve dış etkenlerden korur. Aracın daha parlak görünmesini sağlar.  Kuş pisliği sinek kalıntıları kurumuş çamur lekelerini kolayca temizler. 20 litre ürün ile 800 araç yıkanabilir.

İÇERİK: Di fosfonik asit CAS NO: 2809-21-4 ≤ 18, Sodyum Hidroksit CAS NO: 1310-73-2 %5-15 , Deiyonize su, Poli fosfat CAS NO: 7722-88-5  %≤ 5, Anyon Aktifmadde CAS NO: 85536-14-7 % ≤ 5

Kullanma talimatı: 60 lt su ile 1 lt wieberr fırçasız yıkama karıştırınız. Araç üzerine püskürtünüz. 2 dk bekleyip basıçlı su ile yıkayınız..

Dikkat: Sağlık zararları Cilt Tah. 2-  H315, Göz Hasar. 1- H318

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H318 Ciddi Göz hasarına yol açar. H290 Metalleri aşındırabilir. P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P319 Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332+P313 Ciltte tahriş söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın.

P310 Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

SKARİA CLEANER

Araçların içindeki deri, vinil, panzot, döşeme, koltuk ve plastik yüzeylerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Halı yıkama sonrası ve evsel temizlikte leke sökücü olarak kullanılabilir. Kullanılan yüzeyde renk solması ve deformasyon yapmaz.

Kullanma talimatı: Araç içi koltuk, tavan, döşeme temizliğinde kullanılması için lekenin yoğunluğuna göre 1 litre ürüne 10 litreye kadar su ile karıştırılarak kullanılabilir.

Stor perde yıkama işleminde kullanılması için kir yoğunluğuna göre 1 litre ürün 5 litreye kadar 30-35 C de su ile karıştırılarak kullanılabilir. Stor perde üzerine püskürtülür. 10 dk bekledikten sonra yumuşak oto fırçası ile yavaşça fırçalayınzı ve durulayınız.

Halı yıkama işlemi esnasında lekenin üzerine konsantre olarak püskürtülerek leke sökücü olarak kullanılır.

Halı yıkama fabrikalarında son kontrol paketleme esnasında direk leke sökücü olarak kullanılır. Son paketleme esnasında el dokuma yün halıları, ipek halılar, Nepal halılar ve  simli halılar gibi narin halılarda kullanmadan önce test ediniz.

Evsel temizlik işlemlerinde koltuk yıkama esnasında kullanılabilir. Yıkama işlemi için 1 litre ürün 20 litreye kadar su ile karıştırılabilir. Koltuk üzerine püskürtünüz, fırçalama makinesi ile fırçalayınız ve vakum yapınız. Aşırı lekeli bölgelere konsantre olarak püskürterek leke sökme işlemini kolalıkla yapılabilir.

 

 

 

İÇERİK: Anyonik aktif madde %3-10, Noniyonik aktif madde %≤ 5 borax % ≤ 5, Deiyonize su, DMDMH, esans

Kullanma talimatı: Lekenin yoğunluğuna göre 1 LT ürünü 5 litreye kadar su ile karıştırınız. Lekeli bölgeye püskürtünüz. Fırçalayınız ve vakum ile çekiniz.

Dikkat: Sağlık zararları Cilt Tah. 2-  H315, Göz Tahriş. 2- H319

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H319 Ciddi Göz tahrişine yol açar.  P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P319 Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Susuz Motor Temizleyici  

Araç motorunun su kullanmadan yağ kalıntılarından temizlenmesini sağlayan üründür. Solvent içeriği motor üzerindeki yağı kolaylıkla uzaklaştırır. İçerisindeki cila sayesinde temizlik sonrası parlaklık ve aracınızın boyasına, plastik aksamına kesinlikle zarar vermez. Her türlü araç motorunun temizliğinde kullanabilirsiniz.

Kullanma talimatı:  Motorunuzun üzerine6 bar basıçlı hava tabancası ile sıkınız. 2 dk bekledikten sonra tazzikli hava ile kurutunuz. Pürüzsüz bir görünün için geniş plastik yüzeyleri bir bez ile tekrar siliniz.

İÇERİK: Cloro hidrokarbon CASNO: % 65-88, Petroleum Ether CASNO: 8032-32-4 % 5-15, 1,2Benzendikarboksilik asit dietil ester CASNO: 84-66-2≤  5, EMWİPE SİL1000 %5-15

Kullanma talimatı:  Araç mototrunun susuz şekilde yıkanması için kullanılır. 6 bar basınçlı hava ile araç motoruna püskürtünüz. Hava ile kurutunuz.

Dikkat: Cilt tahrişi (Kategori 2), H315Göz tahrişi (Kategori 2), H319 Kanserojenite (Kategori 2), H351H315  Deri tahrişine neden olur.H319  Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.H335  Solunum tahrişine neden olabilir.H336  Baş dönmesi ve uyuşukluğa neden olabilir.H351  Kansere neden olmasından şüphelenilmektedir.H373  Uzun süre veya tekrar tekrar maruz kalmak (Karaciğer, Kan, Merkezi sinir sistemi) organlarına zarar verebilir.Önlem açıklamaları:P261 Buharını solumaktan kaçınınız.P281 Gerektirdiği şekilde kişisel koruma kullanınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR TEKSTİL BOYA SÖKÜCÜ

 

Halı, koltuk, kumaş metal gibi yüzeylerde oluşabilecek boya, oje, ruj ve yağ gibi lekeleri temizlemek için kullanılan üründür.

Lekeli bölgeye püskürtünüz. 2 dk bekledikten sonra fırçalayınız ve vakum ile çekiniz.

Halı üzerindeki oje lekesini temizlemek için lekeli bölgeye testil boya sökücü dökünüz, fırçalayınız üzerine 50-60 C de eritilmiş cleaner powder  dökünüz. Tekrar fırçalayınız ve yıkama işlemi yapınız.

Kaymaz halı olarak tabir edilen halılarda kullanmayınız.

 

 

İÇERİK: Alkil klorür CASNO: 127-18-4 % ≤  15, Cloro hidrokarbon CASNO: % 65-80, 1,2Benzendikarboksilik asit dietil ester CASNO: 84-66-2 %≤  5

 

Dikkat: Cilt tahrişi (Kategori 2), H315Göz tahrişi (Kategori 2), H319 Kanserojenite (Kategori 2), H351
H315  Deri tahrişine neden olur.H319  Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.H335  Solunum tahrişine neden olabilir.H336  Baş dönmesi ve uyuşukluğa neden olabilir.H351  Kansere neden olmasından şüphelenilmektedir.H373  Uzun süre veya tekrar tekrar maruz kalmak (Karaciğer, Kan, Merkezi sinir sistemi) organlarına zarar verebilir.Önlem açıklamaları:P261 Buharını solumaktan kaçınınız.P281 Gerektirdiği şekilde kişisel koruma kullanınız.P305 + P351 + P338 GÖZE KAÇMIŞSA: Birkaç dakika iyice suyla durulayınız. Eğer mevcut ve kolaysa kontak lensleri çıkarınız. Durulamaya devam ediniz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Torpido Parlatıcı

Araç içindeki deri, vinil, plastik ve panzot yüzeylerinin parlatılması için kullanılır. Kullanılan yüzeyi besler, yeniler ve doğal bir parlaklık sağlar. Kullanılan yüzeyde toz tutmaz kirlenmeyi geciktirir ve dayanım ömrünü uzatır.

Kullanma talimatı: kullanılacak yüzey ilk olarak nemli bez ile temizleyiniz. Torpido parlatıcıyı sünger yardımıyla eşit olarak yüzeye sürünüz. Araç dışında kullanmayınız.

İÇERİK: EMWİPE EM360 %20-30, deiyonize su, esans , DMDMH

Kullanma talimatı: Ürünü araç içinde torpido plastik aksamı parlatmak için kullanılır. Wieberr silikon parlatıcıyı yüzeye püskürtünüz sünger yardımıyla yayınız.

Dikkat:

P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin.

veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız.   . Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Torpide ve Deri Bakım Losyonu

Araç içindeki deri, vinil, plastik ve panzot yüzeylerinin parlatılması için kullanılır. Kullanılan yüzeyi besler, yeniler ve doğal bir parlaklık sağlar. Kullanılan yüzeyde toz tutmaz kirlenmeyi geciktirir ve dayanım ömrünü uzatır.

İÇERİK: EMWİPE EM360 %30-50, deiyonize su, esans , DMDMH

Kullanma talimatı: Ürünü araç içinde torpido plastik aksamı parlatmak için kullanılır. Wieberr silikon parlatıcıyı yüzeye püskürtünüz sünger yardımıyla yayınız.

Dikkat:

P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin.

veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız.   . Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR Toz Fırçasız Yıkama  

Araç yüzeyinin tamamını köpükle kaplanmasını sağlayan ve temizleyen bir üründür. Komyon, tır ve küçük araçlarda fırça veya süngere ihtiyaç duymadan temizlik sağlar.Yıkama esnasında OLUŞTURDUĞU film tabakası sayesinde boyayı güneş ışığının etkisinden ve dış etkenlerden korur. Aracın daha parlak görünmesini sağlar.  Kuş pisliği sinek kalıntıları kurumuş çamur lekelerini kolayca temizler. 20 litre ürün ile 800 araç yıkanabilir.

İÇERİK: Sodyum karbonat  CAS NO: 497-19-8 %10-20, Sodyum hidroksit CAS NO: 1310-73-2 % 5-9 , Di fosfonik asit CAS NO: 2809-21-4 % ≤10, P2O5. CAS NO: 7758-29-4 %43-65, Anyonik aktif madde CAS NO: 85536-14-7   % ≤10, Borax CAS NO: 1303-96-4 % ≤ 7

Kullanma talimatı: 60 lt su ile 500 gram wieberr fırçasız yıkama karıştırınız. Araç üzerine püskürtünüz. 2 dk bekleyip basıçlı su ile yıkayınız..

Dikkat: Sağlık zararları Cilt Tah. 2-  H315, Göz Hasar. 1- H318

Zararlılık İfadeleri H315 Cilt tahrişine yol açar. H318 Ciddi Göz hasarına yol açar. H290 Metalleri aşındırabilir. P264 Elleçlemeden sonra kirlenmiş cildi iyice yıkayın.

P280 Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P319 Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.

P305+P351+P338 GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332+P313 Ciltte tahriş söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın.

veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

WİEBERR  Zift Sökücü  

Aracınızın üzerindeki ziftleri su kullanmadan temizlemesini sağlayan üründür. Solvent içeriği sayesinde aracınızın üzerindeki zifti kolaylıkla uzaklaştırır. İçerisindeki cila sayesinde temizlik sonrasında parlaklık verir. Aracınızın boyasına kesinlikle zarar vermez.

İÇERİK: Alkil klorür CASNO: 127-18-4 % ≤  15, Cloro hidrokarbon CASNO: % 65-80, 1,2Benzendikarboksilik asit dietil ester CASNO: 84-66-2 %≤  5

Kullanma talimatı:  Araç üzerindeki ziftli bölgeye püskürtünüz tazikli su ile yıkayınız.

Dikkat: Cilt tahrişi (Kategori 2), H315Göz tahrişi (Kategori 2), H319 Kanserojenite (Kategori 2), H351

H315  Deri tahrişine neden olur.H319  Ciddi derecede göz tahrişine neden olur.H335  Solunum tahrişine neden olabilir.H336  Baş dönmesi ve uyuşukluğa neden olabilir.H351  Kansere neden olmasından şüphelenilmektedir.H373  Uzun süre veya tekrar tekrar maruz kalmak (Karaciğer, Kan, Merkezi sinir sistemi) organlarına zarar verebilir.Önlem açıklamaları:P261 Buharını solumaktan kaçınınız.P281 Gerektirdiği şekilde kişisel koruma kullanınız.P305 + P351 + P338 GÖZE KAÇMIŞSA: Birkaç dakika iyice suyla durulayınız. Eğer mevcut ve kolaysa kontak lensleri çıkarınız. Durulamaya devam ediniz. veya doktoru/hekimi arayın. P501 İçerikleri/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atınız.Kullandıktan sonra ellerinizi durulayınız ve kurulayınız. Yutmayınız. Cildinizi korumak için uzun süreli temastan kaçınınız. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El yüz vücut temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Göz ile temastan sakının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”3425″ primary_title=”Rengöringsmedel och parfymer för mattor och möbler” primary_title_font_container=”color:%23ffffff” primary_title_google_fonts=”font_family:Cardo%3Aregular%2Citalic%2C700|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal” hover_title=”Rengöringsmedel för din bil” hover_background_color=”white” use_custom_fonts_primary_title=”true”][/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/5″][/vc_column][vc_column width=”1/5″][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_gallery interval=”3″ images=”3427,3430,3431,3432,3433,3434,3435,3436,3437,3438,3439,3440,3441,3442,3443,3444,3445,3446,3447,3448,3449,3450,3451,3452,3453,3454,3455,3456,3457,3458,3459,3460,3461,3462,3463,3464,3465,3466,3429,3428″ img_size=”full” css_animation=”bounceIn”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][/vc_column][vc_column width=”1/5″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/5″][/vc_column][vc_column width=”1/5″][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”3488,3487,3486,3485,3484,3483,3482,3481,3480,3479,3478,3477,3476,3475,3474,3473,3472,3471,3470,3469,3468,3467″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][/vc_column][vc_column width=”1/5″][/vc_column][/vc_row]